Organizacja pogrzebu Warszawa​

Niebo

Zdajemy sobie sprawę, że odejście bliskiej osoby to bardzo trudny moment w Państwa życiu. Organizacja pogrzebu w Warszawie, oferowana przez Dom Pogrzebowy Jelonki, to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku. Dokładamy wszelkich starań, aby w tym smutnym dla Państwa czasie ułatwić załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Nasz zakład pogrzebowy pomoże Państwu w transporcie zwłok ze wskazanego miejsca do domu pogrzebowego, przygotowaniu zmarłego do uroczystości pogrzebowych i ceremonii pochówku.Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa

Zapewniamy kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, przedstawiając najdogodniejszy dla Państwa cennik usług pogrzebowych. Dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.

Na usługi świadczone przez nas składają się:

Trumny

Trumny stanowią nierozłączny element większości pogrzebów, podczas tak dostojnej ceremonii jaką jest pogrzeb warto postawić na elegancję i sprawdzone rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się trumny drewniane sosnowe oraz drewniane, w wielu modelach i wariantach kolorystycznych. Większość trumien jest uniwersalna, jeśli chodzi o rozmiar.

Urny

Kremacja zwłok staje się coraz popularniejszą w Polsce metodą pożegnania się z ciałem osoby zmarłej. Osoby decydujące się na tę formę pochówku bliskiej osoby muszą zaopatrzyć się w urnę na prochy. Oferujemy szeroki zakres urn różniących się od siebie kształtami, kolorami, wzorami, oraz przede wszystkim materiałem wykonania. Mamy do wyboru urny metalowe, drewniane, kompozytowe oraz ceramiczne.

Kwiaty

Kwiaty są bardzo ważnym elementem każdej ceremonii, nie inaczej jest w przypadku ceremonii pogrzebowej. Uroczystość żałobna charakteryzuje się wyjątkowym nastrojem, wymagane są więc wyjątkowe kwiaty, wybór kompozycji, wieńców, wiązanek i stroików to czynność w której pomożemy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie. Zamówione kwiaty będą dostarczone w miejsce pochówku i ceremonii.

Oprawa muzyczna

Odpowiednia muzyka pogrzebowa zapewnia podniosły charakter całej ceremonii i skłania do zadumy nad światem doczesnym. Na pogrzebie nie powinno zabraknąć muzyki pasującej do tego wydarzenia. Jesteśmy w stanie to zapewnić, ponieważ współpracujemy z zawodowymi muzykami, oferującymi trąbke, skrzypce, flet, śpiew, klarnet oraz odtworzenie muzyki z nośnika.

Kremacja

Pomagamy w ogarnięciu wszystkich formalności związanych z kremacją zwłok, które są niezbędne przy tego typu procedurze. Ciało osoby zmarłej jest szykowane do spalenia tak, jak do zwykłego pogrzebu, a rodzina i bliscy mają możliwość pożegnania się ze zmarłym w kaplicy przedpogrzebowej. Po kremacji, prochy umieszcza się w specjalnej urnie.

Ekshumacja

Ekshumacja zwykle bywa bardzo trudnym momentem w życiu osób, które pochowały bliską osobę, jednak są momenty w którym ta procedura jest niezbędna i dotychczasowe miejsce spoczynku nie może być ostatnim. Czasami Przeniesienie ciała bądź szczątków jest niezbędne, oferujemy pomoc w całej procedurze.

Kaplica

Niezależnie od formy pogrzebu, bliscy osoby zmarłej potrzebują miejsca w którym będą mogli się pożegnać i zobaczyć zmarłego po raz ostatni. Mamy do dyspozycji dwie sale, dostosowane zarówno do pogrzebów religijnych, jak i świeckich, zależnie od poglądów i wyznania wedle których żyła osoba zmarła.

Klepsydry

Klepsydry zawierają te same informacje które można zobaczyć na nekrologach. Widać na nich imię, nazwisko, a również miejsce, datę oraz godzinę pochówku. Treść klepsydry można dostosować według potrzeb.

Tabliczki

Tabliczki zawierają podstawowe informacje dotyczące zmarłej osoby, można na nich umieścić imię, nazwisko, datę śmierci oraz narodzin, czy datę przeżytych lat. Tabliczki mogą być dowolnie urozmaicone symbolami, które mogą być odzwierciedleniem wiary, czy przekonań osoby zmarłej.

Obrazki pamiątkowe

Obrazki pamiątkowe zawierają symbole religijne, spełniają one jednak rolę nie tylko ozdobną, ale również pozwalają zlokalizować grób, ponieważ jest na nich zapisana lokalizacja kwatery. Są na niej również umieszczone podstawowe informacje o zmarłym.Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego. Organizacja pogrzebu Warszawa – pomożemy na każdym jej etapie.

Działamy na terenie całego miasta

Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000