Urny Warszawa

Coraz więcej osób decyduje się na kremację ciał swoich bliskich zamiast tradycyjnego pochówku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urn w Warszawie, które odznaczają się dużą różnorodnością wzorów, materiałów oraz cen. Posiadamy w naszym asortymencie urny metalowe, drewniane, kamienne, ceramiczne oraz kompozytowe. Ich ornamentyka nawiązuje zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich. Posiadamy własną ekspozycję, na której dostępnych jest około 40 modeli urn.

Urny w Warszawie – szeroki wybór

Urny dostępne w naszej ofercie produkowane są nie tylko z różnych materiałów, ale także w różnych kształtach i kolorach. Znajdą u nas Państwo urny prostokątne, okrągłe lub w niestandardowych kształtach. Motywy zdobnicze na urnach nawiązują zarówno do symboli religijnych, jak i świeckich. Kremacja w Warszawie to kompleksowe usługi począwszy od wyboru urny po organizację ceremonii pogrzebowej i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem.

Wśród dostępnych modeli urn wyróżniamy:

  • urny kompozytowe – wykonane są z tworzyw sztucznych i występują w różnych odcieniach; wzbogacane są także o metalowe elementy takie jak uchwyty, krzyże, różyczki czy liście ;
  • urny metalowe – wyróżniają się wysoką odpornością na zniszczenia i solidnym wykonaniem;
  • urny kamienne – wykonane z marmuru, granitu, onyxu, niezwykle trwałe i estetyczne;
  • urny drewniane – wykonane są z drewna sosnowego lub dębowego, cechują się pięknym wyglądem.

Dodatkowo, na każdej urnie znajdują się elementy zdobnicze, które mogą Państwo wybrać w zależności od preferencji. Oferujemy również szeroki wybór trumien, przeznaczonych do pochówków tradycyjnych.

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie świadczy kompleksowe usługi i pomoc na każdym etapie pochówku. Świadczone przez nas usługi pogrzebowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań naszych klientów.