Pogrzebyjelonki » Kremacja

Kremacja Warszawa

Pogrzeb z kremacją jest coraz bardziej popularną formą pochówku w Polsce. Jeśli szukają Państwo miejsca oferującego kremację zwłok w Warszawie, nasza firma pomoże Państwu w kompleksowej organizacji całego procesu związanego ze spopieleniem. Kremacja nie stoi w sprzeczności z tradycją religijną, tym samym istnieje pełna dowolność w wyborze rodzaju ceremonii. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie oferuje kompleksowe usługi i pomoc na każdym etapie pochówku. Dokładamy także wszelkich starań, aby w tym smutnym dla Państwa czasie ułatwić załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu.

Kremacja zwłok w Warszawie – etapy pochówku

Kremacja zwłok odbywa się z zachowaniem wszelkich norm prawnych i etycznych. Osoba zmarła przygotowywana jest do kremacji tak samo, jak do pogrzebu tradycyjnego, a jej ciało składane jest w trumnie kremacyjnej drewnianej lub ekologicznej. Rodzina ma zatem możliwość pożegnania się ze zmarłym w kaplicy przedpogrzebowej. Pochówek z kremacją zwłok składa się z dwóch etapów:

  • w pierwszym etapie, po dokonaniu niezbędnych formalności i odpowiednim przygotowaniu ciała rodzina może pożegnać się ostatni raz ze zmarłą osobą, po czym następuje kremacja zwłok. Istnieje możliwość uczestniczenia w procesie kremacji w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu;
  • drugi etap to uroczystość w kościele lub kaplicy, a następnie pogrzeb na cmentarzu; wszystko odbywa się już w sposób tradycyjny, z tą różnicą, że zamiast trumny do grobu składana jest urna.

Zdajemy sobie sprawę, że proces kremacji może budzić wiele wątpliwości, dlatego nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tej formy pochówku.

Kremacja Warszawa – szeroki wybór urn

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urn, które odznaczają się dużą różnorodnością wzorów, materiałów, kolorów oraz cen. Posiadamy w naszym asortymencie:

  • urny metalowe,
  • urny drewniane,
  • urny kamiennie,
  • urny ceramiczne,
  • urny kompozytowe.

Ich ornamentyka nawiązuje zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich. A jeśli decydują się Państwo na tradycyjną formę pochówku swoich bliskich, polecamy duży wybór trumien. Oferujemy kompleksową organizację pogrzebu w Warszawie, a także pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Dbamy o to, by przygotowania i ceremonia pogrzebowa odbywały się z największym szacunkiem i najwyższą starannością.